1488LN13
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1488LN13 |
| توضیحات: | CONSOLE STEEL GRAY 20"L X 24"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Lid, Slanted Top |
| ارتفاع | 13.160" (334.26mm) |
| سری | 1488 |
| وزن | 44 lbs (20kg) |
| رأی | IP54, NEMA 12,13, UL-508 |
| ویژگی | Slope, 30°, 60° |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | 14 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 480in² (3097cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Console |
| اندازه/ابعاد | 20.000" L x 24.000" W (508.00mm x 609.60mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 2 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $250.45 | $245.44 | $240.53 |
حداقل: 1