1488HJ9
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1488HJ9 |
| توضیحات: | CONSOLE STEEL GRAY 12"L X 16"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Lid, Slanted Top |
| ارتفاع | 9.160" (232.66mm) |
| سری | 1488 |
| وزن | 19 lbs (8.6kg) |
| رأی | IP54, NEMA 12,13, UL-508 |
| ویژگی | Slope, 30°, 60° |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | 14 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 192in² (1239cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Console |
| اندازه/ابعاد | 12.000" L x 16.000" W (304.80mm x 406.40mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 2 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $147.66 | $144.71 | $141.81 |
حداقل: 1