1488EL7
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1488EL7 |
| توضیحات: | CONSOLE STEEL GRAY 8"L X 20"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Lid, Slanted Top |
| ارتفاع | 7.160" (181.86mm) |
| سری | 1488 |
| وزن | 15 lbs (6.8kg) |
| رأی | IP54, NEMA 12,13, UL-508 |
| ویژگی | Slope, 30°, 60° |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | 14 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 160in² (1032cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Console |
| اندازه/ابعاد | 8.000" L x 20.000" W (203.20mm x 508.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 7 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $149.52 | $146.53 | $143.60 |
حداقل: 1