1459MQGY2
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Rack Components |
| برگه داده ها: | 1459MQGY2 |
| توضیحات: | PANEL SIDE 49X16X0.05" GRAY 1/PR |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Rack Components |
| نوع | Panel, Side |
| رنگ | Gray |
| سری | 1459 |
| وزن | 30 lbs (13.6kg) |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Steel |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| تهویه | Non-Vented |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| اندازه/ابعاد | 49.200" L x 16.140" W x 0.051" H (1249.68mm x 409.96mm x 1.30mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 1459M |
در انبار 64 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1