1457C801
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1457C801 |
| توضیحات: | BOX ALUM NATURAL 3.48"LX2.44"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Natural |
| طراحی | End Panel(s) |
| ارتفاع | 1.336" (33.93mm) |
| سری | 1457 |
| وزن | - |
| رأی | IP65 |
| ویژگی | Card Guides, Watertight |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.060" (1.52mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 8.50in² (54.8cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 3.484" L x 2.441" W (88.49mm x 62.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 173 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $21.56 | $21.13 | $20.71 |
حداقل: 1