1456KK4WHBU
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1456KK4WHBU |
| توضیحات: | CONSOLE ALUM 10.18"L X 10.48"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Blue, White |
| طراحی | Slanted Top |
| ارتفاع | 4.210" (106.93mm) |
| سری | 1456 |
| وزن | - |
| رأی | - |
| ویژگی | Slope, 30° |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.081" (2.06mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 107in² (690cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Console |
| اندازه/ابعاد | 10.180" L x 10.480" W (258.57mm x 266.19mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 22 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $37.89 | $37.13 | $36.39 |
حداقل: 1