1456CE2WHCWW
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1456CE2WHCWW |
| توضیحات: | CONSOLE ALUMINUM 4.18"L X 5.77"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black, Gray |
| طراحی | Slanted Top |
| ارتفاع | 2.210" (56.13mm) |
| سری | 1456 |
| وزن | - |
| رأی | - |
| ویژگی | Slope, 15°, Walnut Side Panels |
| مواد | Metal, Aluminum; Wood |
| ضخامت | 0.081" (2.06mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 24.0in² (155cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Console |
| اندازه/ابعاد | 4.180" L x 5.770" W (106.17mm x 146.56mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 3 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $45.60 | $44.69 | $43.79 |
حداقل: 1