1456CE2WHBU
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1456CE2WHBU |
| توضیحات: | CONSOLE ALUMINUM 4.18"L X 5.77"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Blue, White |
| طراحی | Slanted Top |
| ارتفاع | 2.210" (56.13mm) |
| سری | 1456 |
| وزن | - |
| رأی | - |
| ویژگی | Slope, 15° |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.081" (2.06mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 24.0in² (155cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Console |
| اندازه/ابعاد | 4.180" L x 5.770" W (106.17mm x 146.56mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 74 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $23.65 | $23.18 | $22.71 |
حداقل: 1