1455NC1602
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1455NC1602 |
| توضیحات: | BOX ALUM NATURAL 6.3"LX4.06"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Natural |
| طراحی | End Panel(s) |
| ارتفاع | 2.087" (53.00mm) |
| سری | 1455NC |
| وزن | - |
| رأی | - |
| ویژگی | Card Guides |
| مواد | Metal, Aluminum with Plastic Bezels |
| ضخامت | 0.090" (2.29mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 25.5in² (165cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 6.299" L x 4.055" W (159.99mm x 103.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 25 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $19.43 | $19.04 | $18.66 |
حداقل: 1