1455L1202BK
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1455L1202BK |
| توضیحات: | BOX ALUM BLACK 4.72"L X 4.06"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black |
| طراحی | End Panel(s) |
| ارتفاع | 1.201" (30.51mm) |
| سری | 1455 |
| وزن | - |
| رأی | - |
| ویژگی | Card Guides |
| مواد | Metal, Aluminum; Plastic |
| ضخامت | 0.060" (1.52mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 19.2in² (124cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 4.724" L x 4.055" W (120.00mm x 103.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 51 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $20.84 | $20.42 | $20.01 |
حداقل: 1