1455D801BU
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1455D801BU |
| توضیحات: | BOX ALUM BLUE 3.15"L X 1.67"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Blue |
| طراحی | End Panel(s) |
| ارتفاع | 0.906" (23.00mm) |
| سری | 1455 |
| وزن | - |
| رأی | - |
| ویژگی | Card Guides |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.047" (1.20mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 5.27in² (34.0cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 3.150" L x 1.673" W (80.00mm x 42.50mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 26 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $14.13 | $13.85 | $13.57 |
حداقل: 1