1447AG12
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1447AG12 |
| توضیحات: | BOX STEEL GRAY 36"L X 31.38"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 12.000" (304.80mm) |
| سری | 1447A |
| وزن | 125 lbs (56.7kg) |
| رأی | IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12,13, UL-508 |
| ویژگی | Interior Panels |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | 14 Gauge |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| مساحت (L x عرض) | 1130in² (7290cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 36.000" L x 31.380" W (914.40mm x 797.05mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 74 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1