1444-17154
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1444-17154 |
| توضیحات: | CHASSIS ALUM NATURAL 15"L X 17"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Natural |
| طراحی | Open End(s) |
| ارتفاع | 4.000" (101.60mm) |
| سری | 1444 |
| وزن | - |
| رأی | - |
| ویژگی | Hardware not Provided |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.051" (1.30mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 255in² (1645cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Chassis |
| اندازه/ابعاد | 15.000" L x 17.000" W (381.00mm x 431.80mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 4 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $67.20 | $65.86 | $64.54 |
حداقل: 1