1441-20
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1441-20 |
| توضیحات: | CHASSIS STEEL GRAY 4"L X 17"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Open End(s) |
| ارتفاع | 3.040" (77.22mm) |
| سری | 1441 |
| وزن | 2.2 lbs (997.9g) |
| رأی | - |
| ویژگی | Hardware not Provided |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | 20 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 68.0in² (439cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Chassis |
| اندازه/ابعاد | 4.000" L x 17.000" W (101.60mm x 431.80mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 10 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $31.21 | $30.59 | $29.97 |
حداقل: 1