1438F
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1438F |
| توضیحات: | BOX STEEL GRAY 7.5"L X 6.25"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 4.750" (120.65mm) |
| سری | 1438 |
| وزن | 5 lbs (2.3kg) |
| رأی | IP54, NEMA 12,13, UL-508 |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | 14 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 46.9in² (303cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 7.500" L x 6.250" W (190.50mm x 158.75mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 1 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $82.61 | $80.96 | $79.34 |
حداقل: 1