1437S16S
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1437S16S |
| توضیحات: | BOX S STEEL NAT 11.75"LX10.75"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Natural |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 4.750" (120.65mm) |
| سری | 1437 |
| وزن | 10 lbs (4.5kg) |
| رأی | IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 4,4X, UL-508 |
| ویژگی | Pushbutton Holes - 16 |
| مواد | Metal, Stainless Steel |
| ضخامت | 14 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 126in² (813cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 11.750" L x 10.750" W (298.45mm x 273.05mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 66 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $518.18 | $507.82 | $497.66 |
حداقل: 1