1435MS16B
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1435MS16B |
| توضیحات: | BOX S STEEL NAT 5.75"L X 3.25"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Natural |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 2.750" (69.85mm) |
| سری | 1435M |
| وزن | 3.1 lbs (1.4kg) |
| رأی | IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,4X, UL-508 |
| ویژگی | Pushbutton Holes - 2 |
| مواد | Metal, Stainless Steel |
| ضخامت | 16 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 18.7in² (121cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 5.750" L x 3.250" W (146.05mm x 82.55mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 90 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $164.82 | $161.52 | $158.29 |
حداقل: 1