1427M
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Handles |
| برگه داده ها: | 1427M |
| توضیحات: | HANDLE CHROME MOUNTING CNTR 5.3" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Handles |
| نوع | Instrumentation |
| ارتفاع | 1.201" (30.51mm) |
| سری | 1427 |
| مواد | Steel, Chrome Plated |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Screw Holes, Back |
| موضوع/پیچ/اندازه سوراخ | #10-32 |
| طول مرکز به مرکز | 5.299" (134.59mm) |
در انبار 11 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.09 | $4.99 | $4.89 |
حداقل: 1