1418N4T8
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1418N4T8 |
| توضیحات: | BOX STEEL GRAY 60"L X 36"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 8.000" (203.20mm) |
| سری | 1418 |
| وزن | 245 lbs (111.1kg) |
| رأی | IP66, NEMA 3R,4,12,13, UL-508 |
| ویژگی | Interior Panels, Mounting Flange |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | 14 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 2160in² (1.394 m²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 60.000" L x 36.000" W (1524.00mm x 914.40mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 60 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,082.16 | $1,060.52 | $1,039.31 |
حداقل: 1