1418N4SSC10
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1418N4SSC10 |
| توضیحات: | BOX S STEEL NATURAL 20"L X 16"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Natural |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 10.000" (254.00mm) |
| سری | 1418 |
| وزن | 47 lbs (21.3kg) |
| رأی | IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508 |
| ویژگی | Interior Panels, Mounting Flange |
| مواد | Metal, Stainless Steel |
| ضخامت | 14 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 320in² (2065cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 20.000" L x 16.000" W (508.00mm x 406.40mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 73 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $721.41 | $706.98 | $692.84 |
حداقل: 1