1418N4S16B8
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1418N4S16B8 |
| توضیحات: | BOX S STEEL NATURAL 16"L X 12"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Natural |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 8.000" (203.20mm) |
| سری | 1418 |
| وزن | 32 lbs (14.5kg) |
| رأی | IP66, JIC EGP-1-1967, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508 |
| ویژگی | Interior Panels, Mounting Flange |
| مواد | Metal, Stainless Steel |
| ضخامت | 14 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 192in² (1239cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 16.000" L x 12.000" W (406.40mm x 304.80mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 62 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $666.33 | $653.00 | $639.94 |
حداقل: 1