1414PHG6LP
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1414PHG6LP |
| توضیحات: | BOX STEEL GRAY 8"L X 6"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 6.000" (152.40mm) |
| سری | 1414 |
| وزن | 7 lbs (3.2kg) |
| رأی | IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12,13, UL-508 |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | 14 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 48.0in² (310cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 8.000" L x 6.000" W (203.20mm x 152.40mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 72 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $63.38 | $62.11 | $60.87 |
حداقل: 1