1412X
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1412X |
| توضیحات: | BOX STEEL GRAY 11.99"L X 6.99"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | U Shaped Pieces |
| ارتفاع | 4.010" (101.85mm) |
| سری | 1412 |
| وزن | 0.5 lb (226.8g) |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Steel |
| ضخامت | 20 Gauge |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 83.8in² (541cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 11.990" L x 6.990" W (304.55mm x 177.55mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 10 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $30.91 | $30.29 | $29.69 |
حداقل: 1