1411R
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1411R |
| توضیحات: | BOX ALUM GRAY 7.98"L X 6.01"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | U Shaped Pieces |
| ارتفاع | 3.510" (89.15mm) |
| سری | 1411 |
| وزن | 0.82 lb (371.95g) |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.040" (1.02mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 48.0in² (310cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 7.980" L x 6.010" W (202.69mm x 152.65mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 20 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $22.87 | $22.41 | $21.96 |
حداقل: 1