1411FBQBK
| سازندگان: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1411FBQBK |
| توضیحات: | BOX ALUM BLACK 6.99"L X 4.99"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Hammond Manufacturing |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black |
| طراحی | U Shaped Pieces |
| ارتفاع | 3.010" (76.45mm) |
| سری | 1411 |
| وزن | 0.6 lb (272.16g) |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | 0.040" (1.02mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 34.8in² (225cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 6.990" L x 4.990" W (177.55mm x 126.75mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 29 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $17.33 | $16.98 | $16.64 |
حداقل: 1