09153000431
| سازندگان: | HARTING |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Modular Connectors - Plugs |
| برگه داده ها: | 09153000431 |
| توضیحات: | CONN MOD PLUG 8P8C SHIELDED |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | HARTING |
| دسته بندی محصولات | Modular Connectors - Plugs |
| رنگ | - |
| طول | 2.795" (71.00mm) |
| سری | Han-Max® |
| رأی | Cat6 |
| ویژگی | Circular Threaded Coupling |
| بسته بندی | Bulk |
| محافظ | Shielded |
| نوع کابل | Round Cable, Solid or Stranded Wires |
| سیم سنج | 22-27 AWG |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| ختم | IDC |
| نوع اتصال | Plug |
| پایان تماس | - |
| رتبه ولتاژ | 125V |
| مواد سپر | - |
| تماس با مواد | - |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP65/67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| مواد دی الکتریک | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 1.5A |
| ضخامت تماس با پایان | - |
| تعداد پوزیشن ها/تماس ها | 8p8c (RJ45, Ethernet) |
در انبار 88 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1