CABLE 138 RF-0150-A-2
| سازندگان: | GradConn |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Coaxial Cables (RF) |
| برگه داده ها: | CABLE 138 RF-0150-A-2 |
| توضیحات: | IPEX MHF TO RP SMA(F) BULKHEAD, |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | GradConn |
| دسته بندی محصولات | Coaxial Cables (RF) |
| رنگ | Black |
| سبک | U.FL (UMCC), IPEX to RP-SMA |
| جنسیت | Female to Male |
| طول | 5.906" (150.00mm) |
| سری | Nautilus |
| ویژگی | IP67/68 - Dust Tight, Waterproof |
| نوع کابل | 1.37mm OD Coaxial Cable |
| قسمت وضعیت | Active |
| 1st اتصال | RP-SMA Female Jack, Male Pin |
| کانکتور 2nd | U.FL (UMCC), IPEX Plug, Female Socket, Right Angle |
| فرکانس حداکثر | 3GHz |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 90°C |
در انبار 248 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $9.13 | $8.95 | $8.77 |
حداقل: 1