KCP-CCP-1.35(R)
| سازندگان: | GlobTek, Inc. |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Barrel - Audio Adapters |
| برگه داده ها: | KCP-CCP-1.35(R) |
| توضیحات: | PLUG ADT;I/P;5.5X2.1;O/P3.5X 1.3 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | GlobTek, Inc. |
| دسته بندی محصولات | Barrel - Audio Adapters |
| جنسیت | Female to Male |
| سری | - |
| ویژگی | Barrel Power Adapter |
| شامل | - |
| بسته بندی | Bulk |
| محافظ | - |
| پایان بدن | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| جنس بدنه | - |
| رنگ مسکن | Black |
| نوع نصب | Free Hanging (In-Line) |
| قطر واقعی | 1.3 x 3.5mm, 2.1 x 5.6mm |
| نوع تبدیل | Same Series |
| رنگ عایقی | - |
| قابلیت نصب | - |
| تبدیل به (پایان آداپتور) | 2.1mm ID (0.083") |
| تماس با مواد-آبکاری | Bronze |
| تبدیل از (پایان آداپتور) | 1.3mm ID (0.051") |
| تعداد پوزیشن ها/تماس ها | 2 Conductors |
در انبار 224 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.40 | $3.33 | $3.27 |
حداقل: 1