GS880F18CGT-5
| سازندگان: | GSI Technology |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | GS880F18CGT-5 |
| توضیحات: | SRAM 2.5 or 3.3V 512K x 18 9M |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | Flow Through |
| برند | GSI Technology |
| سری | GS880F18CGT |
| بسته بندی | Tray |
| Tradename | SyncBurst |
| زمان دسترسی | 5 ns |
| اندازه حافظه | 9 Mbit |
| نوع حافظه | SDR |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | GSI Technology |
| سازمان | 512 k x 18 |
| نوع محصول | SRAM |
| نوع رابط | Parallel |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | TQFP-100 |
| دسته بندی محصولات | SRAM |
| رطوبت حساس | Yes |
| جریان تامین-حداکثر | 150 mA |
| ولتاژ تامین-حداکثر | 3.6 V |
| ولتاژ تامین-Min | 2.3 V |
| مقدار کارخانه بسته | 36 |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 70 C |
| حداقل دمای عملیاتی | 0 C |
در انبار 54 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $13.85 | $13.57 | $13.30 |
حداقل: 1