GS8672D18BE-333
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| توضیحات: | SRAM 1.8 or 1.5V 4M x 18 72M |
| Rohs | N |
| نوع | SigmaQuad-II |
| برند | GSI Technology |
| سری | GS8672D18BE |
| بسته بندی | Tray |
| Tradename | SigmaQuad-II |
| اندازه حافظه | 72 Mbit |
| نوع حافظه | QDR-II |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| سازمان | 4 M x 18 |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | BGA-165 |
| دسته بندی محصولات | SRAM |
| رطوبت حساس | Yes |
| جریان تامین-حداکثر | 1.19 A |
| ولتاژ تامین-حداکثر | 1.9 V |
| ولتاژ تامین-Min | 1.7 V |
| مقدار کارخانه بسته | 15 |
| حداکثر فرکانس ساعت | 333 MHz |