GS832132AGD-150
| سازندگان: | GSI Technology |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | GS832132AGD-150 |
| توضیحات: | SRAM 2.5 or 3.3V 1M x 32 32M |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | Pipeline/Flow Through |
| برند | GSI Technology |
| سری | GS832132AGD |
| بسته بندی | Tray |
| Tradename | SyncBurst |
| زمان دسترسی | 7.5 ns |
| اندازه حافظه | 36 Mbit |
| نوع حافظه | SDR |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | GSI Technology |
| سازمان | 1 M x 32 |
| نوع محصول | SRAM |
| نوع رابط | Parallel |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | BGA-165 |
| دسته بندی محصولات | SRAM |
| رطوبت حساس | Yes |
| جریان تامین-حداکثر | 190 mA, 200 mA |
| ولتاژ تامین-حداکثر | 3.6 V |
| ولتاژ تامین-Min | 2.3 V |
| مقدار کارخانه بسته | 18 |
| حداکثر فرکانس ساعت | 150 MHz |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 70 C |
| حداقل دمای عملیاتی | 0 C |
در انبار 78 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $29.08 | $28.50 | $27.93 |
حداقل: 1