GS8256436GD-250
| سازندگان: | GSI Technology |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | GS8256436GD-250 |
| توضیحات: | SRAM 2.5/3.3V 16M x 18 288M |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | SCD/DCD; PL/FT |
| برند | GSI Technology |
| سری | GS8256436GD |
| بسته بندی | Tray |
| Tradename | SyncBurst |
| زمان دسترسی | 5.5 ns |
| اندازه حافظه | 288 Mbit |
| نوع حافظه | SDR |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | GSI Technology |
| سازمان | 8 M x 36 |
| نوع محصول | SRAM |
| نوع رابط | Parallel |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | BGA-165 |
| دسته بندی محصولات | SRAM |
| رطوبت حساس | Yes |
| ولتاژ تامین-حداکثر | 3.6 V |
| ولتاژ تامین-Min | 2.3 V |
| مقدار کارخانه بسته | 10 |
| حداکثر فرکانس ساعت | 250 MHz |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 85 C |
| حداقل دمای عملیاتی | 0 C |
در انبار 88 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $325.38 | $318.87 | $312.49 |
حداقل: 1