GS8182R09BD-167
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| توضیحات: | SRAM 1.8 or 1.5V 2M x 9 18M |
| Rohs | N |
| نوع | SigmaDDR-II B4 |
| برند | GSI Technology |
| سری | GS8182R09BD |
| بسته بندی | Tray |
| Tradename | SigmaDDR-II |
| اندازه حافظه | 18 Mbit |
| نوع حافظه | DDR-II |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| سازمان | 2 M x 9 |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | BGA-165 |
| دسته بندی محصولات | SRAM |
| رطوبت حساس | Yes |
| جریان تامین-حداکثر | 265 mA |
| ولتاژ تامین-حداکثر | 1.9 V |
| ولتاژ تامین-Min | 1.7 V |
| مقدار کارخانه بسته | 18 |
| حداکثر فرکانس ساعت | 167 MHz |