GS8161E36DGT-150IV
| سازندگان: | GSI Technology |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | GS8161E36DGT-150IV |
| توضیحات: | SRAM 1.8/2.5V 512K x 36 18M |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | DCD Pipeline/Flow Through |
| برند | GSI Technology |
| سری | GS8161E36DGT |
| بسته بندی | Tray |
| Tradename | SyncBurst |
| زمان دسترسی | 7.5 ns |
| اندازه حافظه | 18 Mbit |
| نوع حافظه | SDR |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | GSI Technology |
| سازمان | 512 k x 36 |
| نوع محصول | SRAM |
| نوع رابط | Parallel |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | TQFP-100 |
| دسته بندی محصولات | SRAM |
| رطوبت حساس | Yes |
| جریان تامین-حداکثر | 195 mA, 210 mA |
| ولتاژ تامین-حداکثر | 2.7 V |
| ولتاژ تامین-Min | 1.7 V |
| مقدار کارخانه بسته | 18 |
| حداکثر فرکانس ساعت | 150 MHz |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 85 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 40 C |
در انبار 81 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $25.77 | $25.25 | $24.75 |
حداقل: 1