GS81313LT36GK-550
| سازندگان: | GSI Technology |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | GS81313LT36GK-550 |
| توضیحات: | SRAM 1.2/1.25V 4M x 36 144M |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | SigmaDDR-IIIe B2 |
| برند | GSI Technology |
| سری | GS81313LT36GK |
| بسته بندی | Tray |
| Tradename | SigmaDDR-IIIe |
| اندازه حافظه | 144 Mbit |
| نوع حافظه | DDR-III |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | GSI Technology |
| سازمان | 4 M x 36 |
| نوع محصول | SRAM |
| نوع رابط | Parallel |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | BGA-260 |
| دسته بندی محصولات | SRAM |
| رطوبت حساس | Yes |
| ولتاژ تامین-حداکثر | 1.35 V |
| ولتاژ تامین-Min | 1.2 V |
| مقدار کارخانه بسته | 10 |
| حداکثر فرکانس ساعت | 550 MHz |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 85 C |
| حداقل دمای عملیاتی | 0 C |
در انبار 79 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $291.62 | $285.79 | $280.07 |
حداقل: 1