GS81302S18AGD-375I
| سازندگان: | GSI Technology |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | GS81302S18AGD-375I |
| توضیحات: | SRAM SigmaSIO DDR-II, 144Mb, x18, 375MHz, Industrial Temp |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | GSI Technology |
| سری | GS81302S18AGD |
| Tradename | SigmaSIO DDR-II |
| اندازه حافظه | 144 Mbit |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | GSI Technology |
| سازمان | 8 M x 18 |
| نوع محصول | SRAM |
| نوع رابط | Serial |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | BGA |
| دسته بندی محصولات | SRAM |
| رطوبت حساس | Yes |
| ولتاژ تامین-حداکثر | 1.9 V |
| ولتاژ تامین-Min | 1.7 V |
| مقدار کارخانه بسته | 10 |
| حداکثر فرکانس ساعت | 375 MHz |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 100 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 40 C |
در انبار 60 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $190.62 | $186.81 | $183.07 |
حداقل: 1