GS81302D11E-500
| سازندگان: | GSI Technology |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| توضیحات: | SRAM 1.8 or 1.5V 16M x 9 144M |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | N |
| نوع | SigmaQuad-II+ |
| برند | GSI Technology |
| سری | GS81302D11E |
| بسته بندی | Tray |
| Tradename | SigmaQuad-II+ |
| اندازه حافظه | 144 Mbit |
| نوع حافظه | QDR-II |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| سازمان | 16 M x 9 |
| نوع محصول | SRAM |
| نوع رابط | Parallel |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | BGA-165 |
| دسته بندی محصولات | SRAM |
| رطوبت حساس | Yes |
| جریان تامین-حداکثر | 1.26 A |
| ولتاژ تامین-حداکثر | 1.9 V |
| ولتاژ تامین-Min | 1.7 V |
| مقدار کارخانه بسته | 10 |
| حداکثر فرکانس ساعت | 500 MHz |