GS4288C36GL-18I
| سازندگان: | GSI Technology |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | GS4288C36GL-18I |
| توضیحات: | DRAM LLDRAM II, 288Mb, x36, 533MHz, Industrial Temp |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | LLDRAM |
| برند | GSI Technology |
| سری | GS4288C36GL |
| اندازه حافظه | 288 Mbit |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | GSI Technology |
| سازمان | 8 M x 36 |
| نوع محصول | DRAM |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | BGA |
| دسته بندی محصولات | DRAM |
| رطوبت حساس | Yes |
| ولتاژ تامین-حداکثر | 2.63 V |
| ولتاژ تامین-Min | 1.71 V |
| مقدار کارخانه بسته | 36 |
| حداکثر فرکانس ساعت | 533 MHz |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 95 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 40 C |
در انبار 53 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $41.31 | $40.48 | $39.67 |
حداقل: 1