CR12600SE
| سازندگان: | FDK America, Inc., a member of Fujitsu Group |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Batteries Non-Rechargeable (Primary) |
| برگه داده ها: | CR12600SE |
| توضیحات: | BATTERY LITHIUM 3V CR12600 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | FDK America, Inc., a member of Fujitsu Group |
| دسته بندی محصولات | Batteries Non-Rechargeable (Primary) |
| سری | - |
| وزن | 15g |
| ظرفیت | 1.5Ah |
| عمر مفید | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| اطلاعات حمل و نقل | Due to restrictions, only ground shipment is allowed. |
| نرخ تخلیه | 1mA |
| ولتاژ-دارای | 3V |
| آغاز عمر مفید | - |
| اندازه/ابعاد | 0.47" Dia x 2.36" H (12.0mm x 60.0mm) |
| اندازه سلول باتری | CR12600 |
| شیمی باتری | Lithium Manganese Dioxide |
| سبک ختم | Button Top (Extending) |
| دمای ذخیره سازی/تبرید | - |
در انبار 1041 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.62 | $5.51 | $5.40 |
حداقل: 1