DPGEW1S09H
| سازندگان: | Excelitas Technologies |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Laser Diodes, Modules |
| برگه داده ها: | DPGEW1S09H |
| توضیحات: | LASER DIODE 905NM 45.0W RADIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Excelitas Technologies |
| دسته بندی محصولات | Laser Diodes, Modules |
| سری | PGEW |
| طول موج | 905nm |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت (وات) | 45.0W |
| بسته بندی/مورد | Radial |
| ولتاژ ورودی | 9V |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 30A |
در انبار 45 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $33.94 | $33.26 | $32.60 |
حداقل: 1