SIR204C
| سازندگان: | Everlight Electronics Co Ltd |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Infrared, UV, Visible Emitters |
| برگه داده ها: | SIR204C |
| توضیحات: | EMITTER IR 875NM 100MA RADIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Everlight Electronics Co Ltd |
| دسته بندی محصولات | Infrared, UV, Visible Emitters |
| نوع | Infrared (IR) |
| سری | - |
| بسته بندی | Bulk |
| طول موج | 875nm |
| جهت | Top View |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| زاویه دید | 30° |
| بسته بندی/مورد | Radial |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 1.3V |
| جریان مستقیم دی سی (If) (حداکثر) | 100mA |
| شدت تابشی (به عنوان مثال) دقیقه @ اگر | 4mW/sr @ 20mA |
در انبار 5734 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.47 | $0.46 | $0.45 |
حداقل: 1