67-31A/RSC-AV1W2B9Z5/2T
| سازندگان: | Everlight Electronics Co Ltd |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LED Indication - Discrete |
| برگه داده ها: | 67-31A/RSC-AV1W2B9Z5/2T |
| توضیحات: | LED RED CLEAR P-LCC-3 SMD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Everlight Electronics Co Ltd |
| دسته بندی محصولات | LED Indication - Discrete |
| رنگ | Red |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| اندازه لنز | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| رنگ لنز | Colorless |
| سبک لنز | Round with Flat Top |
| قسمت وضعیت | Active |
| ارتفاع (حداکثر) | 1.85mm |
| پیکربندی | Standard |
| نوع نصب | Surface Mount |
| زاویه دید | 120° |
| جریان-تست | 50mA |
| بسته بندی/مورد | 4-PLCC |
| اندازه/ابعاد | 3.20mm L x 2.80mm W |
| شفافیت لنز | Clear |
| طول موج-اوج | 632nm |
| امتیاز millicandela | 1258mcd |
| طول موج-غالب | 626nm |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | P-LCC-3 |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 2.45V |
در انبار 85 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.16 | $0.16 | $0.15 |
حداقل: 1