1002857
| سازندگان: | Ethertronics/AVX |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Antennas |
| برگه داده ها: | 1002857 |
| توضیحات: | RF ANT 1.575GHZ/1.602GHZ HELICAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Ethertronics/AVX |
| دسته بندی محصولات | RF Antennas |
| دست آوردن | -3dB |
| VSWR | 2 |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Tray |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت حداکثر | 2W |
| از دست دادن بازگشت | - |
| ختم | SMA Male |
| نوع آنتن | Helical |
| برنامه | GLONASS, GPS |
| ارتفاع (حداکثر) | 1.382" (35.10mm) |
| نوع نصب | Connector Mount |
| گروه فرکانسی | UHF (1GHz ~ 2GHz) |
| محدوده فرکانسی | 1.57GHz ~ 1.58GHz |
| تعداد باندها | 1 |
| حفاظت در برابر نفوذ | IP68 |
| خانواده RF/استاندارد | Navigation |
| فرکانس (مرکز/گروه) | 1.575GHz, 1.602GHz |
در انبار 55 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $60.59 | $59.38 | $58.19 |
حداقل: 1