1002427
| سازندگان: | Ethertronics/AVX |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Antennas |
| برگه داده ها: | 1002427 |
| توضیحات: | RF ANT 868MHZ/915MHZ STAMPED MET |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Ethertronics/AVX |
| دسته بندی محصولات | RF Antennas |
| دست آوردن | 3dBi |
| VSWR | 2 |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Digi-Reel® |
| قسمت وضعیت | Active |
| قدرت حداکثر | 2W |
| از دست دادن بازگشت | - |
| ختم | Solder |
| نوع آنتن | Stamped Metal |
| برنامه | Beidou, GLONASS, GPS, ISM, LoRa, LPWAN, Sigfox |
| ارتفاع (حداکثر) | 0.071" (1.80mm) |
| نوع نصب | Surface Mount |
| گروه فرکانسی | UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz) |
| محدوده فرکانسی | 868MHz, 915MHz, 1.561GHz ~ 1.602GHz |
| تعداد باندها | 5 |
| حفاظت در برابر نفوذ | - |
| خانواده RF/استاندارد | General ISM, Navigation |
| فرکانس (مرکز/گروه) | 868MHz, 915MHz, 1.575GHz |
در انبار 5351 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1