WCK-460-01A-RT
| سازندگان: | Essentra Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Cable Supports and Fasteners |
| توضیحات: | CBL CLIP C-TYPE NATURAL ADHESIVE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| نوع | Clip, C-Type |
| رنگ | Natural |
| عرض | 0.990" (25.14mm) |
| ارتفاع | 0.460" (11.68mm) |
| طول | 0.990" (25.15mm) |
| سری | - |
| چسب | Acrylic Based (RMS-15) |
| ویژگی | - |
| مواد | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| بسته بندی | Bulk |
| اندازه پیچ | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| اندازه باز کردن | 0.450" L x 0.280" H (11.43mm x 7.11mm) |