VMCG-90-MPBK-K
| سازندگان: | Essentra Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Card Guides |
| برگه داده ها: | VMCG-90-MPBK-K |
| توضیحات: | CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Essentra Components |
| دسته بندی محصولات | Card Guides |
| سری | VMCG |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع لوازم جانبی | Nylon, Screw Mount, Latching, 3.500" (88.90mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 1/16" (1.6mm) Thick PC Boards |
در انبار 1868 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $5.50 | $5.39 | $5.28 |
حداقل: 1