VMCG-330-MPBK-K
| سازندگان: | Essentra Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Card Guides |
| برگه داده ها: | VMCG-330-MPBK-K |
| توضیحات: | CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 4.73" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Essentra Components |
| دسته بندی محصولات | Card Guides |
| سری | VMCG |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع لوازم جانبی | Nylon, Screw Mount, Latching, 4.730" (120.00mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 1/16" (1.6mm) Thick PC Boards |
در انبار 1776 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $6.37 | $6.24 | $6.12 |
حداقل: 1