RKW-8-11-OR
| سازندگان: | Essentra Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Cable Ties and Cable Lacing |
| برگه داده ها: | RKW-8-11-OR |
| توضیحات: | KWIK STRAP ORANGE 1/2 X 11" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Essentra Components |
| دسته بندی محصولات | Cable Ties and Cable Lacing |
| رنگ | Orange |
| عرض | 0.500" (12.70mm) |
| سری | RKW |
| ویژگی | - |
| مواد | Polyethylene Hook, Polyamide Loop |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Free Hanging (In-Line) |
| قطر بسته نرم افزاری | - |
| طول--واقعی | 0.917' (279.40mm, 11.00") |
| استحکام کششی | - |
| سیم/کابل نوع کراوات | Hook and Loop - Tie |
| طول-تقریبی | 11.00" |
در انبار 98 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.19 | $3.13 | $3.06 |
حداقل: 1