RDC-800
| سازندگان: | Essentra Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Card Guides |
| برگه داده ها: | RDC-800 |
| توضیحات: | CARD GUIDE DEEP CHAN 8" .08" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Essentra Components |
| دسته بندی محصولات | Card Guides |
| سری | RDC |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع لوازم جانبی | Nylon, Snap-In Mount, 8.000" (203.20mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | 1/16" (1.6mm) Thick PC Boards |
در انبار 503 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.27 | $3.20 | $3.14 |
حداقل: 1