PGSB-4A
| سازندگان: | Essentra Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Bushings, Grommets |
| برگه داده ها: | PGSB-4A |
| توضیحات: | BUSHING SPLIT 0.812" NYLON BLACK |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Essentra Components |
| دسته بندی محصولات | Bushings, Grommets |
| رنگ | Black |
| سری | PGSB-A |
| ویژگی | Snap-Mount |
| مواد | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| قسمت وضعیت | Active |
| ضخامت پانل | 0.031" ~ 0.125" (0.79mm ~ 3.18mm) |
| قطر داخلی | 0.812" (20.62mm) |
| بوش و نوع بوشینگ | Bushing, Split |
| ابعاد قطع جریان پنل | Circular - 1.000" (25.40mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-2 |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | Cable, Wires |
در انبار 70 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.75 | $0.74 | $0.72 |
حداقل: 1